49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
میکروتیک رضا مقدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵

انتشار کتاب تحلیلگر شبکه های بی سیم CWAP

مترجم : مهندس رضا مقدم

انتشارات : نشرگستر , تهران , ۱۳۹۲

تعداد صفحات : ۳۳۸ صفحه

شابک : ۰-۶۴-۵۸۸۳-۶۰۰-۹۷۸

شناسنامه کتاب

خلاصه مطلب

از بزرگترین مشکلات متخصصین و مدیران شبکه های بیسیم، تجزیه و تحلیل عملکرد تحهیزات، کاربران و عوامل موثر در شبکه بیسیم میباشند. آنالیز و تحلیل فریم ها در بسترهای ارتباطی بیسیم از اصلی ترین روش های عیب یابی و رفع مشکل شناخته می شود. محتویات این کتاب شامل تجزینه و تحلیل فریم های لایه دو شبکه به عنوان MAC و اطلاعات لایه فیزیکی به عنوان PHY با جزئیات دقیق پرداخته است و کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص استاندارد ها و نحوه عملکرد بیسیم را با مطالعه این کتاب بدست خواهید آورد. با مطالعه این کتاب قادر خواهید بود برای آزمون بین المللی موسسه CWNP بنام CWAP با کد آزمون PW0-270 آمادگی های لازم را کسب نمایید. مطالعه این کتاب را به تمامی علاقمندان به مباحث و علوم ۸۰۲٫۱۱ پیشنهاد مینماییم.

مرکز آموزش رسمی میکروتیک , مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک توسط مهندس رضا مقدم مشاور و مدرس رسمی میکروتیک.

مقدمه

بستر های ارتباطی بی سیم با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی های روزمره یکی از پرکاربردترین روش های ارتباطی می باشد که سادگی در آنها باعث شده است تا علاقمندان بسیاری را به سوی خود جلب نماید ، از این رو موسسه CWNP یکی از قویترین سازمان های ارائه سرفصل های آموزشی عمومی و کاربردی بی سیم اقدام به پیاده سازی سرفصل های آموزشی و در کنار آن دوره های کاربردی تخصصی و آزمون های بین المللی نمود ، از این رو علاقه مندان با بهره گیری از مطالب و منابع آموزشی این موسسه اقدام به آشنایی با شبکه های بی سیم و خصوصیات آنها نموده اند .

یکی از سرفصل های آموزشی این موسسه کارشناس تجزیه و تحلیل شبکه های بی سیم به اختصار  CWAPنموده است که فصول این کتاب را شامل می شود و بدلیل نبود منبع و مرجع فارسی اقدام به ترجمه منابع مورد نیاز نمودیم .

این سرفصل آموزشی با شماره آزمون PW0-270 معرفی گشته و شامل بخش هایی نظیر :

   • تکنولوژی ها و قالب فرم ها در لایه فیزیکی استاندارد ۸۰۲٫۱۱
   • تکنولوژی ها و قابل فرم ها در لایه مک ( دسترسی بر رسانه ) استاندارد ۸۰۲٫۱۱
   • فرم های مبادله ایی و عملکرد آنها در استاندارد ۸۰۲٫۱۱
   • عیب یابی و تجزیه تحلیل طیف گسترده بی سیم
   • عیب یابی و تجزیه تحلیل پروتکل های بی سیم

همچنین برای آن دسته از متقاضیان و علاقمندان بستر های بی سیم پیشنهاد می شود جهت ارتقاء سطح علمی خود در رابطه با شبکه های بی سیم اقدام به تهیه کتب CWNA , CWSP , CWTS , CCNA Wireless نمایند و از مطالب مفید این سرفصل ها نیز بهره مند گردند .

مرکز آموزش میکروتیک برترین مجری آموزش رسمی میکروتیک در آسیا.

فهرست مطالب

     • فصل اول : مقدمه ایی بر تجزیه و تحلیل شبکه های بی سیم
     • فصل دوم : معماری پروتکل و قوانین ۸۰۲٫۱۱
     • فصل سوم : اتصالات و محافظت از داده ها
     • فصل چهارم : گزینه های پیکربندی و مکانیزم های حفاظتی
     • فصل پنجم : قالب فرم های MAC در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل ششم : فرم های مدیریتی در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل هفتم :فرم های داده و کنترلی در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل هشتم : لایه PHY در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل نهم : معماری سیستم در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل دهم : تجزیه و تحلیل پروتکل های ۸۰۲٫۱۱
     • فصل یازدهم : متغیر های علمکرد در ۸۰۲٫۱۱
     • فصل دوازدهم : پیوست

قیمت : ۲۰۰۰۰ تومان

هزینه پستی : ۷۰۰۰ تومان

ترجمه و تالیف مهندس رضا مقدم

مدرس, مشاور و هماهنگ کننده بین المللی میکروتیک در ایران

 

برچسب ها :

دوره میکروتیک کلاس میکروتیک آموزش میکروتیک مدرس میکروتیک آموزشگاه میکروتیک مرکز میکروتیک استاد میکروتیک شبکه میکروتیک مدرک میکروتیک آزمون میکروتیک مشاور میکروتیک مدرس رسمی میکروتیک مشاور رسمی میکروتیک رضا مقدم مدرس و مشاور رسمی میکروتیک بهترین مدرس میکروتیک بهترین مشاور میکروتیک بهترین آموزشگاه میکروتیک آموزش میکروتیک در اهواز تهران شیراز اصفهان مشهد کرج سبزوار مازندران رشت گلستان گرگان سمنان سنندج اهواز دزفول آبادان ماهشهر بندرامام فارس اموزش میکروتیک دوره میکروتیک مدرس رضا مقدم مرکز رسمی میکروتیک مهندس رضا مقدم میکروتیک رضا مقدم بهترین مدرس میکروتیک بهترین استاد میکروتیک رضا مقدم بالاترین رتبه استادی میکروتیک مدرس میکروتیک شویم مشاور میکروتیک شویم دوره MTCNA MTCRE MTCWE MTCTCE MTCUME MTCINE MTCIPv6E در ایران تهران کرج اصفهان شیراز مشهد اهواز با آزمون بین المللی میکروتیک و مدرک بین المللی میکروتیک توسط مدرس میکروتیک رضا مقدم هات اسپات web proxy firewall nat mangle mpls vpls bgp ospf mikrotik  روتربورد روتربرد روترمیکروتیک سیستم عامل میکروتیک routeros ros routerboard rb routerboard routeros PPPOE Hotspot