49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
دوره و آزمون میکروتیک رضا مقدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵

انتشار کتاب راهنمای متاسپلویت Metasploit

مولف : مهندس رضا مقدم , میلاد کهساری الهادی

انتشارات : آرنا , تهران , ۱۳۹۲

تعداد صفحات : ۳۶۶ صفحه

شابک : ۵-۶۲-۷۰۲۶-۶۰۰-۹۷۸

شناسنامه کتاب

خلاصه مطلب

این کتاب طراحی شده تا اصول کار با فریمورک متاسپلویت و تکنیک های بهره برداری از ضعف های امنیتی را با استفاده از چهارچوب متاسپلویت به متخصصین امنیت اطلاعات آموزش دهد. هدف اصلی ارائه این کتاب که نسخه مرجع می باشد، آموزش به مبتدیان و ایجاد یک منبع کامل برای علاقه مندان به علوم هکینگ و امنیت بوده است. قابل ذکرست که مطالب این کتاب فقط بر روی متاسپلویت متمرکز نخواهد بود و در تشریح برخی حملات به توضیح دادن برنامه های دیگر خواهید پرداخت. مطالعه این کتاب را به علاقمندان مباحث امنیت پیشنهاد مینماییم.

مرکز آموزش رسمی میکروتیک , مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک توسط مهندس رضا مقدم مشاور و مدرس رسمی میکروتیک.

مقدمه

عموما هر شخصی که قصد دارد در زمینه نفوذگری فعالیت نماید لازم است از علم برنامه نویسی برخوردار باشد، با این حال همواره پیشنهاد می شود که در مرحله اول یک زبان برنامه نویسی را فرا گرفته سپس بعد از فراگیری زبان برنامه نویسی (پایتون یا روبی) وارد دنیای آزمون امنیت شوید، چرا که دانستن یک زبان برنامه نویسی کمک شایانی در درک مطالب این کتاب و بهره برداری پیشرفته از ضعف های امنیتی و سفارشی سازی حملات به شما می کند و در آینده این امکان را به شما خواهد داد که بتوانید حملات موفق تری را پیاده سازی و سازماندهی کنید.

ضمنا هر چقدر تجربه کار با متاسپلویت بیشتر گردد ، متوجه خواهید شد که این فریمورک به طور مرتب با ویژگی های جدید، اکسپلویت ها و حملات به روز می شود. از همین روی ما در این کتاب بر روی اصول متاسپلویت تمرکز خواهیم کرد تا بتوانید با یک بار فراگیری اینکه چهارچوب متاسپلویت چگونه کار می کند، با تغییراتی که در طول توسعه آن حاصل می شود به راحتی کنار بیایید و خود را با آن ها هماهنگ سازید. در حالت کلی در این کتاب می آموزید که چگونه کار با متاسپلویت را شروع کنید و سطح خودتان را از یک کاربر معمولی یا آماتور به یک کاربر نیمه حرفه ای بالا ببرید، و نکته قابل ذکر دیگر اینست که، تمامی فصل های این کتاب به هم دیگر مرطبت هستند و برای اینکه  بتوانید مهارت خود را در آزمایش نفوذپذیری و آزمایش امنیت بالا ببرید، باید تمامی دروس را فرا بگیرید.

مرکز آموزش میکروتیک برترین مجری آموزش رسمی میکروتیک در آسیا.

فهرست مطالب

   • فصل اول : مبانی مطلق در آزمون نفوذ
   • فصل دوم : مفاهیم بنیادی متاسپلویت
   • فصل سوم : جمع آوری اطلاعات
   • فصل چهارم : تهدیدات امنیتی سیستم عامل و اکسپلویت
   • فصل پنجم : دور زدن آنتی ویروس و کسپلویت سمت کاربر
   • فصل ششم : استفاده از مفسر متاسپلوت برای تحلیل قربانی
   • فصل هفتم : اسکریپت نویسی پیشرفته در مفسر متاسپلویت
   • فصل هشتم : استفاده از ماژول های آزمون نفوذپذیری
   • فصل نهم : کار با آرمیتاج

قیمت : ۱۳۰۰۰ تومان

هزینه پستی : ۷۰۰۰ تومان

 

ترجمه و تالیف مهندس رضا مقدم

مدرس, مشاور و هماهنگ کننده بین المللی میکروتیک در ایران

برچسب ها :

دوره میکروتیک کلاس میکروتیک آموزش میکروتیک مدرس میکروتیک آموزشگاه میکروتیک مرکز میکروتیک استاد میکروتیک شبکه میکروتیک مدرک میکروتیک آزمون میکروتیک مشاور میکروتیک مدرس رسمی میکروتیک مشاور رسمی میکروتیک رضا مقدم مدرس و مشاور رسمی میکروتیک بهترین مدرس میکروتیک بهترین مشاور میکروتیک بهترین آموزشگاه میکروتیک آموزش میکروتیک در اهواز تهران شیراز اصفهان مشهد کرج سبزوار مازندران رشت گلستان گرگان سمنان سنندج اهواز دزفول آبادان ماهشهر بندرامام فارس اموزش میکروتیک دوره میکروتیک مدرس رضا مقدم مرکز رسمی میکروتیک مهندس رضا مقدم میکروتیک رضا مقدم بهترین مدرس میکروتیک بهترین استاد میکروتیک رضا مقدم بالاترین رتبه استادی میکروتیک مدرس میکروتیک شویم مشاور میکروتیک شویم دوره MTCNA MTCRE MTCWE MTCTCE MTCUME MTCINE MTCIPv6E در ایران تهران کرج اصفهان شیراز مشهد اهواز با آزمون بین المللی میکروتیک و مدرک بین المللی میکروتیک توسط مدرس میکروتیک رضا مقدم هات اسپات web proxy firewall nat mangle mpls vpls bgp ospf mikrotik  روتربورد روتربرد روترمیکروتیک سیستم عامل میکروتیک routeros ros routerboard rb routerboard routeros PPPOE Hotspot