49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
دوره میکروتیک رضا مقدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵

انتشار کتاب متخصص امنیت شبکه های بی سیم CWSP

مترجم : مهندس رضا مقدم

انتشارات : نشرگستر , تهران , ۱۳۹۲

تعداد صفحات : ۵۶۰ صفحه

شابک : ۷-۶۵-۵۸۸۳-۶۰۰-۹۷۸

شناسنامه کتاب

خلاصه مطلب

برقراری امنیت در زمان تبادل داده ها نیازمند دانش کافی در این خصوص میباشد، لذا این کتاب طراحی شده تا مخاطب را با روش های امنیتی، مکانیزمها، الگوریتم ها و متدهای مختلفی که جزء اولین نیازمندیهای یک متخصص بیسیم هست، ارائه شده است. مطالب موجود در این کتاب در برگیرنده سرفصل آموزشی شرکت CWNP با عنوان CWSP با کد آزمون PW0-204 میباشد. با مطالعه این کتاب قادر خواهید بود با جزئیات موجود در مکانیزم های امنیتی آشنا شوید و به یک متخصص امنیت شبکه های بی سیم تبدیل شوید، مطالعه این کتاب را به متخصصین امنیت و علاقمندان به مباحث بیسیم پیشنهاد مینماییم.

مرکز آموزش رسمی میکروتیک , مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک توسط مهندس رضا مقدم مشاور و مدرس رسمی میکروتیک.

مقدمه

شبکه‌های بی‌سیم امروزه جزء یکی از پر کاربردترین رسانه‌های ارتباطی می‌باشد که در سراسر دنیا نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرده است و با پیشرفت در تکنولوژی ، ارتباط بی‌سیم در حال ایفای نقش مستمر و ثابتی در ساخت تجهیزات شده‌اند ، از این رو متخصصین و محتققین علاقمند به علوم مخابرات و شبکه‌های بی‌سیم در حال پژوهش در این زمینه می‌باشند .

برقراری امنیت در زمان تبادل داده ها نیازمند دانش کافی در این خصوص میباشد، لذا این کتاب طراحی شده تا مخاطب را با روش های امنیتی، مکانیزمها، الگوریتم ها و متدهای مختلفی که جزء اولین نیازمندیهای یک متخصص بیسیم هست، ارائه شده است. مطالب موجود در این کتاب در برگیرنده سرفصل آموزشی شرکت CWNP با عنوان CWSP با کد آزمون PW0-205 میباشد. با مطالعه این کتاب قادر خواهید بود با جزئیات موجود در مکانیزم های امنیتی آشنا شوید و به یک متخصص امنیت شبکه های بی سیم تبدیل شوید، مطالعه این کتاب را به متخصصین امنیت و علاقمندان به مباحث بیسیم پیشنهاد مینماییم. همچنین به علاقمندان به علوم شبکه‌های بی‌سیم پیشنهاد می‌شود کتب فارسی CWTS , CWNA , CWSP , CWAP را نیز به عنوان مکمل آموزشی مورد مطالعه قرار دهند .

مرکز آموزش میکروتیک برترین مجری آموزش رسمی میکروتیک در آسیا.

فهرست مطالب

   • فصل اول : مروری بر امنیت شبکه های بی سیم
   • فصل دوم : امنیت در شبکه های بی سیم
   • فصل سوم : رمز ها و روش های رمزنگاری
   • فصل چهارم : روش های احراز هویت لایه دو پیشرفته
   • فصل پنجم : تولید کلید رمزنگاری دینامیک لایه دو
   • فصل ششم : امنیت شبکه های بی سیم SOHO
   • فصل هفتم : رومینگ امن سریع
   • فصل هشتم : ریسک های امنیتی شبکه های بی سیم
   • فصل نهم : اکانتینگ امنیتی شبکه های بی سیم
   • فصل دهم : مانیتورینگ امنیت شبکه های بی سیم
   • فصل یازدهم : VPN و دسترسی از راه دور
   • فصل دوازدهم : زیرساخت امنیتی شبکه های بیسیم
   • فصل سیزدهم : سیاست های امنیتی شبکه های بی سیم

 

قیمت : ۳۵۰۰۰ تومان

هزینه پستی : ۱۰۰۰۰ تومان

 

ترجمه و تالیف مهندس رضا مقدم

مدرس, مشاور و هماهنگ کننده بین المللی میکروتیک در ایران

 

برچسب ها :

دوره میکروتیک کلاس میکروتیک آموزش میکروتیک مدرس میکروتیک آموزشگاه میکروتیک مرکز میکروتیک استاد میکروتیک شبکه میکروتیک مدرک میکروتیک آزمون میکروتیک مشاور میکروتیک مدرس رسمی میکروتیک مشاور رسمی میکروتیک رضا مقدم مدرس و مشاور رسمی میکروتیک بهترین مدرس میکروتیک بهترین مشاور میکروتیک بهترین آموزشگاه میکروتیک آموزش میکروتیک در اهواز تهران شیراز اصفهان مشهد کرج سبزوار مازندران رشت گلستان گرگان سمنان سنندج اهواز دزفول آبادان ماهشهر بندرامام فارس اموزش میکروتیک دوره میکروتیک مدرس رضا مقدم مرکز رسمی میکروتیک مهندس رضا مقدم میکروتیک رضا مقدم بهترین مدرس میکروتیک بهترین استاد میکروتیک رضا مقدم بالاترین رتبه استادی میکروتیک مدرس میکروتیک شویم مشاور میکروتیک شویم دوره MTCNA MTCRE MTCWE MTCTCE MTCUME MTCINE MTCIPv6E در ایران تهران کرج اصفهان شیراز مشهد اهواز با آزمون بین المللی میکروتیک و مدرک بین المللی میکروتیک توسط مدرس میکروتیک رضا مقدم هات اسپات web proxy firewall nat mangle mpls vpls bgp ospf mikrotik  روتربورد روتربرد روترمیکروتیک سیستم عامل میکروتیک routeros ros routerboard rb routerboard routeros PPPOE Hotspot