49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
کلاس میکروتیک رضا مقدم
۲۳ آبان ۱۳۹۵

انتشار کتاب مدیریت فناوری های بی سیم CWTS

مترجم : مهندس رضا مقدم , مهندس فرزانه فرخی

انتشارات : دیباگران , تهران , ۱۳۹۳

تعداد صفحات : ۳۴۸ صفحه

شابک : ‭۹۷۸-۶۰۰-۱۲۴-۳۴۳-۱

شناسنامه کتاب

 

خلاصه مطلب

شبکه های بیسیم از بهترین و ساده ترین روش های ارتباطی میباشند که امروزه با رشد و پیشرفت بسیاری همراه شده اند، بسادگی با نگاهی به محیط اطرافمان میتوانیم مشاهده نماییم که مکانیزمهای ارتباطی بیسیم در حال استفاده در کلیه تجهیزات و لوازم الکتریکی روزمره ما شده اند. با پیشرفت و تکامل این تکنولوژی ارتباطی، علاقمندان بسیاری به این علوم روی آورده اند، از این رو موسسه ایی  بنام CWNP که در میان متخصصی بیسیم به عنوان مرکز مطالعات شبکه های بیسیم شناسایی می شود، اقدام به معرفی سرفصل های آموزشی پیشرفته ایی نموده است. این کتاب قادر است شما را با تکنولوژی ها و فناوری های جدید بیسیم آشنا نموده و به عنوان اولین سرفصل آموزشی برای ورود به دنیای بیسیم میباشد، همچنین با مطالعه این کتاب قادر خواهید بود برای آزمون بین المللی این موسسه بنام CWTS با کد آزمون PW0-071 آماده شوید. مطالعه این کتاب را به علاقمندان بیسیم و تکنولوژی های آن پیشنهاد مینماییم.

مرکز آموزش رسمی میکروتیک , مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک توسط مهندس رضا مقدم مشاور و مدرس رسمی میکروتیک.

مقدمه

شبکه های بی سیم امروزه یکی از پرکاربردترین روش های ارتباطی می باشد که سادگی در برقراری ارتباط و قابلیت های رومینگ و جابه جایی آن باعث شده است تا علاقمندان بسیاری را به سوی خود جلب نماید ، از این رو موسسه CWNP یکی از قویترین سازمان های ارائه سرفصل های آموزشی عمومی و کاربردی بی سیم اقدام به پیاده سازی سرفصل های آموزشی و در کنار آن دوره های کاربردی تخصصی و آزمون های بین المللی نمود ، از این رو علاقه مندان با بهره گیری از مطالب و منابع آموزشی این موسسه اقدام به آشنایی با شبکه های بی سیم و خصوصیات آنها نموده اند .

اخیرا این موسسه اقدام به معرفی سرفصل آموزشی جدیدی با نام کارشناس و متخصصی فناوری های بی سیم به اختصار  CWTSنموده است که فصول این کتاب را شامل می شود و بدلیل نبود منبع و مرجع فارسی اقدام به ترجمه منابع مورد نیاز نمودیم .

این سرفصل آموزشی با شماره آزمون PW0-071 معرفی گشته و شامل بخش هایی نظیر :

   • تکنولوژی های بی سیم ، استاندارد های بی سیم و مدارک شبکه های وای فای
   • سخت افزار ها و نرم افزار های کاربردی در بستر های بی سیم
   • اصول بنیادی فرکانس های رادیویی و قوائد آنها
   • بررسی و انجام بازدید سایت های بی سیم و مشاوره در این خصوص
   • کاربرد بستر های بی سیم و پشتیبانی و نگهداری شبکه های بی سیم
   • امنیت در بستر های موجود

همچنین برای آن دسته از متقاضیان و علاقمندان فناوری های بی سیم پیشنهاد می شود جهت ارتقاء سطح علمی خود در رابطه با شبکه های بی سیم اقدام به تهیه کتب CWNA , CWSP , CWAP , CCNA Wireless نمایند و از مطالب مفید این سرفصل ها نیز بهره مند گردند .

مرکز آموزش میکروتیک برترین مجری آموزش رسمی میکروتیک در آسیا.

فهرست مطالب

     • فصل اول : آشنایی با شبکه های بی سیم
     • فصل دوم : تجهیزات زیرساخت شبکه های بی سیم
     • فصل سوم : تجهیزات کلایت شبکه های بیسیم
     • فصل چهارم : اصول بنیادی فرکانس های رادیویی در تکنولوژی های بی سیم
     • فصل پنجم : معماری ها , روش های دسترسی و تکنولوژی های طیف گسترده
     • فصل ششم : ضمائم و آنتن های بیسیم
     • فصل هفتم : تکنولوژی و اصطلاح شناسی شبکه های بی سیم
     • فصل هشتم : برنامه ریزی سایت سنجی شبکه های بی سیم
     • فصل نهم : انجام سایت سنجی شبکه های بی سیم
     • فصل دهم : امنیت در شبکه های بی سیم
     • فصل یازدهم : عیب یابی و نگهداری شبکه های بی سیم

قیمت : ۲۴۰۰۰ تومان

هزینه پستی : ۷۰۰۰ تومان

ترجمه و تالیف مهندس رضا مقدم

مدرس, مشاور و هماهنگ کننده بین المللی میکروتیک در ایران

 

برچسب ها :

دوره میکروتیک کلاس میکروتیک آموزش میکروتیک مدرس میکروتیک آموزشگاه میکروتیک مرکز میکروتیک استاد میکروتیک شبکه میکروتیک مدرک میکروتیک آزمون میکروتیک مشاور میکروتیک مدرس رسمی میکروتیک مشاور رسمی میکروتیک رضا مقدم مدرس و مشاور رسمی میکروتیک بهترین مدرس میکروتیک بهترین مشاور میکروتیک بهترین آموزشگاه میکروتیک آموزش میکروتیک در اهواز تهران شیراز اصفهان مشهد کرج سبزوار مازندران رشت گلستان گرگان سمنان سنندج اهواز دزفول آبادان ماهشهر بندرامام فارس اموزش میکروتیک دوره میکروتیک مدرس رضا مقدم مرکز رسمی میکروتیک مهندس رضا مقدم میکروتیک رضا مقدم بهترین مدرس میکروتیک بهترین استاد میکروتیک رضا مقدم بالاترین رتبه استادی میکروتیک مدرس میکروتیک شویم مشاور میکروتیک شویم دوره MTCNA MTCRE MTCWE MTCTCE MTCUME MTCINE MTCIPv6E در ایران تهران کرج اصفهان شیراز مشهد اهواز با آزمون بین المللی میکروتیک و مدرک بین المللی میکروتیک توسط مدرس میکروتیک رضا مقدم هات اسپات web proxy firewall nat mangle mpls vpls bgp ospf mikrotik  روتربورد روتربرد روترمیکروتیک سیستم عامل میکروتیک routeros ros routerboard rb routerboard routeros PPPOE Hotspot