49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
۱۳ مهر ۱۳۹۲

مرکز آموزش میکروتیک

مرکز آموزش میکروتیک

مرکز میکروتیک ایران

دوره های رسمی میکروتیک

مدرس بین المللی میکروتیک

رضا مقدم میکروتیک
میکروتیک رضا مقدم

 

نرم افزار Net Install

مرکز آموزش میکروتیک زمانی که Password یک RB را فراموش کرده ایم و یا به دلیلی سیستم عامل ان دچار مشکل شده است و روتر برد ما اصلاحاً Boot نمی شود برای رفع مشکلات از این نرم افزار که در سایت شرکت Mikrotik قرار دارد و قابل دانلود نیز می باشد استفاده می نماییم. Net Install مخصوص RB های میکروتیک می باشد و اساس کار آن Boot نمودن RB از طریق Ethernet 1 است.

مرکز آموزش میکروتیک نرم افزار Net Install به Ethernet 1 یک IP Address داده که در خود نرم افزار نیز این IP شناسایی می شود در این حالت درایو ویندوزی را که Package مناسب آن RB را داریم را انتخاب کرده و آدرس Package را به RB می دهیم و در نهایت گزینه Install را انتخاب می کنیم. در روتر بردهایی که Comport سریال دارند ابتدا با از طریق این پورت به RB وارد شویم و گزینه  Boot From Ethernet 1 را فعال نماییم.

مرکز آموزش میکروتیک در RB که Comport نداریم باید دکمه Reset را نگه داشته و برق دستگاه را وصل نماییم و صبر نماییم تا RB یک IP بگیرد که آن IP در نرم افزار Net Install قابل مشاهده می باشد. در صورتی که Ethernet 1 یک RB مشکل داشته باشد و نتوان به یکی از دو روش ذکر شده به روتربرد متصل شد RB نیاز به تعویض دارد.

آموزش میکروتیک

دوره میکروتیک

رضا مقدم میکروتیک

بروزرسانی شد‌!