49 10 94 44 021
82 09876 0912
روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۰

مرکز آموزش میکروتیک

مجری برگزاری دوره ها و آزمون های بین المللی میکروتیک
میکروتیک
۱۷ اسفند ۱۳۹۵

چگونه مشاور میکروتیک شویم !؟

/
نوشته شده توسط
/
دیدگاه0

۱

میکروتیک / MikroTik

شرکت میکروتیک یکی از تولیدکنندگان محصولات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه و صنعت IT , شبکه و ارتباطات میباشد و در این خصوص محصولات متفاوتی را عرضه نموده, یکی از محصولات نرم فزاری معروف آن RouterOS و یا ROS میباشد. لذا در خصوص آموزش و ارتقاء مهارت کاربران و مصرف کنندگان محصولات خود, اقدام به معرفی سرفصل ها و عناوین مختلف آموزش نموده است, از مدارک و عناوین معرفی شده توسط این شرکت میتوان به MTCNA , MTCRE , MTCWE , MTCTCE , MTCUME , MTCTCE , MTCIPv6E , MTCINE به عنوان سرفصل های آموزشی کار با سیستم عامل RouterOS اشاره کرد و در خصوص سمت و عناوین متخصصین میتوان به مدارک مدرسی میکروتیک نظیر مدرس آکادمی میکروتیک  MikroTik Certified Academy Trainer – MA و مدرس و پارتنر میکروتیک MikroTik Certified Trainer – MCT و مدرک مشاور میکروتیک MikroTik Certified Consultant اشاره کرد.

۲

مدرک مشاور میکروتیک / MikroTik Certified Consultant

از گذشته شرکت میکروتیک با توجه به سوابق و مهارت متخصصین و در نظر گرفتن نمرات اخذ شده در آزمون های بین المللی میکروتیک طی یک درخواست نام افراد را در وب سایت رسمی خود به آدرس https://www.mikrotik.com/consultants درج مینمود که رفته رفته با گذشت سال صرفا با توجه به نمره های قبولی دانشجویان اقدام به ثبت نام افراد در وب سایت خود با عنوان مشاور میکروتیک می نماید.

از مزایا مشاور میکروتیک بودن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

۱. اخذ یک نماد و عنوان بین المللی در خصوص میکروتیک

۲. ارتقاء رزومه و اعتبار فرد در خصوص فعالیت های میکروتیکی

۳. معرفی نمودن خلاصه ایی از رزومه و اطلاعات تماس افراد در وب سایت میکروتیک

۴. دریافت درخواست ها برای انجام پروژه های میکروتیکی

۵. و …

نکته :

قرار گرفتن نام افراد به عنوان مشاور صرفا یک عنوان میباشد و در کمک رسانی به افراد و یا انجام پروژه ها دخیل میباشد و به منزله متخصص و نخبه بودن فرد در خصوص میکروتیک و یا شبکه نیست.

قرار گرفتن نام افراد به عنوان مشاور به معنای انجام دادن کار صحیح و نداشتن تخلف نمی باشد و ممکن است توسط مشاور میکروتیک با مشکلات فنی و غیر فنی همراه شوید و این امر از سوی میکروتیک تضمین نمیشود.

قرارگرفتن نام افراد به عنوان مشاور صرفا دسترسی شما را به متخصصین میکروتیک مطرح آسان می نماید و به منزله گارانتی و عملکرد مشاور از سوی میکروتیک نمی باشد.

قرار گرفتن نام افراد به عنوان مشاور صرفا یک عنوان بوده و به منزله کارمند بودن فرد در شرکت میکروتیک و یا مشاوره دادن به شرکت میکروتیک در تولید محصولات سخت افزاری و نرم افزاری و … نمی باشد.

 

مشاور میکروتیک100%

چگونه مشاور رسمی میکروتیک شویم !؟

چگونه اسم ما در وب سایت میکروتیک به عنوان مشاور درج شود !؟

مراحل و فرایند مشاور میکروتیک شدن چیست !؟


 

همانطور که در بالا در خصوص مدارک و عناوین میکروتیک و مخصوصا مشاور میکروتیک صحبت شد فرایند قابل اجرا در خصوص قرارگیری نام شما در وب سایت میکروتیک به شرح زیر میباشد.

۱. ابتدا نیاز به ثبت نام در وب سایت میکروتیک و ایجاد حساب کاربری خواهید داشت.

۲. لازم است در دوره های آموزش رسمی شرکت میکروتیک توسط مدرسین رسمی شرکت نموده و موفق به اخذ حداقل دو مدرک میکروتیک یکی مقدماتی نظیر MTCNA و دیگری پیشرفته نظیر MTCRE , MTCWE , MTCTCE , MTCUME , MTCIPv6E , MTCINE نمایید.

۳. جهت قرارگیری نام شما در وب سایت میکروتیک لازم است حداقل ۲ مدرک دریافت شده با نمره بالای ۷۵ اخذ شده باشد.

۴. بعد از اخذ مدارک با نمره بالای ۷۵ به آدرس Support@MikroTik.com یک ایمیل ارسال نمایید و درخواست ثبت نام شما در بخش مشاورین را ارسال کنید

۵. بعد از گذشت تقریبا یکروز کاری نام شما در وب سایت میکروتیک درج خواهد شد و میتوانید از طریق پنل کاربری خود اقدام به ثبت عکس خود , اطلاعات تماس , اطلاعات شبکه های اجتماعی , توضیحات مختصر درخصوص خود را داشته باشید.

نکته :

در حال حاضر کاربران ایرانی و مقیم ایران قادر نخواهند بود اطلاعات خود را در وب سایت میکروتیک ثبت برسانند, در این خصوص لازم هست اطلاعات تماس , آدرس پستی در پنل کاربری خود را به آدرسی غیر از ایران تغییر دهید و اقدام به درخواست برای مشاور میکروتیک نمایید.

۱. مراحل بالا (‌مرحله ۱ الی ۳ ) را با موفقیت تکمیل و پشت سر بگذارید

۲. قبل از ارسال ایمیل به ساپورت میکروتیک اطلاعات تماس , آدرس خود را به خارج از ایران تغییر دهید ( مثلا کشور امارات , آدرس , تلفن , … )

۳. درخواست مشاور میکروتیک را به Support@Mikrotik.Com ایمیل نمایید.

 

۴

نمونه متن ایمیل برای مشاور میکروتیک :

To : Support@MikroTik.com

Subject : MikroTik Certified Consultant

Hello MikroTik

My name is <Full Name> with MikroTik <Certificate Names> < Certificate Number > with <Certificate Score> I’ve experience with MikroTik and want to become Mikrotik Certified Consultant.

Please approve me as Mikrotik Certified Consultant

Thank You

 

بروزرسانی شده در تاریخ ۱۰-۰۱-۱۳۹۶

ارسال پاسخ